Jaroslav Javůrek - inženýrská činnost, technický dozor, provádění staveb

Jaroslav Javůrek - inženýrská činnost, technický dozor, provádění staveb

Úvod

Předmětem činnosti firmy je v rámci  regionu Liberecka a Českolipska výstavba rodinných domů „na klíč" (jako generální dodavatel stavby), rekonstrukce rodinných domů, revitalizace panelových domů, zajištění veškeré projektové dokumentace, zpracování položkových rozpočtů, zajištění technického dozoru staveb....

(pdf) Výpis z živnostenského rejstříku

Stavební firma Stavby Javůrek s. r. o. vznikla přechodem z firmy Jaroslav Javůrek, kterou jsem založil v únoru roku 2009 jako fyzická osoba a vložil do ní své dlouholeté zkušenosti z realizace náročných pozemních staveb. Své zkušenosti rozšiřuji účastí na odborných školeních a seminářích. V roce 2008 jsem se stal členem ČKAIT jako autorizovaný technik v oboru pozemní stavby.V rámci projektu zelená úsporám jsem jako firma zaregistrován v sezmanu odborných dodavatelů (SOD)...více zde.

(pdf) Osvědčení o autorizaci

 

Mým cílem a pracovní filosofií je spokojený zákazník. Proto dbám na vysokou kvalitu práce, splnění stanovených termínů, profesionalitu a vstřícnost v osobním jednání. Spolupracuji s ověřenými subdodavateli v oblasti dodávek souvisejících s komplexní realizací stavby. O kvalitě práce svědčí kladné reference na realizované projekty.

 

Počítadlo

   Návštěvy : 100064